top of page

Geld & Grip training

  • Foto van schrijver: MFC
    MFC
  • 12 jul 2021
  • 1 minuten om te lezen

ree

Deze training is er voor iedereen die graag meer grip op zijn geld wil. Jong, oud, met werk of met een uitkering, met of zonder schulden. Iedereen is welkom.

In zeven bijeenkomsten leer je van alles over geld en omgaan met geld. Op een praktische en interactieve manier. Je hoeft niks over je eigen situatie te delen als je dat niet wilt. Al meer dan 200 deelnemers hebben de training gevolgd en geven deze gemiddeld een 8,5. Ze geven aan meer geld over te houden, eindelijk te kunnen sparen en het belangrijkste; meer rust te hebben over hun financiƫle situatie.


De training wordt gegeven voor Monica Helbig, financieel coach en alleenstaande moeder. Monica is zelf opgegroeid met weinig geld en heeft daar veel last van gehad in haar leven. Inmiddels heeft ze de Geld & Grip methode ontwikkelt en helpt ze al jaren anderen om grip op hun geld te krijgen zodat ze financiƫle rust hebben.


Kosten: € 0,- Data: 20 sep, 27 sep, 4 okt, 11 okt, 25 okt, 1 nov en 8 nov Tijd: van 9 tot 12 uur


Opgeven of meer informatie? Ga naar www.cijfersencenten.nl/geldengrip, bel/app naar 06 389 00 729 of email naar info@cijfersencenten.nl

Ā 
Ā 

MFC de Wijert & Helpman

P.C. Hooftlaan 1

9721JM Groningen

info@mfcgroningen.nl

050 - 527 54 07

Ma t/m Vrij 09.00 - 23.00 uur

Weekend / Vakanties

op afspraak

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page